שירה בציבור

רוצים לעשות משהו יוצא דופן ומרגש? משהו שיעמיד אתכם על הרגליים מרוב שמחה ואושר? כולכם מוזמנים לערב שירה בציבור בניצוחם של זוג הזמרים שולי ומשה דיין. השירה היא חלק מהשגרה היום יומית של שולי ומשה, זוג נשוי שחוגג השנה 15 שנות נישואים מאושרות. יכולות השירה הוירטואוזיות של בני הזוג על הבמה בשילוב עם מגוון שירים קלאסיים וחדשים בגרסאות כיסוי מרגשות הופכים כל ערבי שירה בציבור בצפון, שירה בציבור בתל אביב או כל מקום אחר בארץ למשהו ייחודי וקסום.  

בכל ערב שירה בציבור אצל שולי ומשה תוכלו להרגיש את החשמל באוויר בזכות הקולות הנהדרים שלהם ויכולת השיתוף שלהם יחד עם הקהל המשולהב. לאורך כל הערב שירה בציבור תוכלו לשיר ולרקוד יחד עם שולי ומשה כאשר ברקע הם שרים מגוון שירים נבחרים שקבעו היסטוריה, בעברית ובלועזית מהקלאסיים ועד העכשוויים ביותר. עם רקורד עשיר של ערבי שירה בציבור, ניסיון רב של שנים ושיתוף פעולה ייחודי, מובטח לכם ערב חווייתי ויוצא דופן. 

למי זה מתאים?
ערב שירה בציבור הוא דבר מיוחד ומאוד היינו רוצים שכולם יוכלו לשמוח אתנו, לכן אנו מציעים ערבי שירה קסומים ומאושרים למגוון אירועים כמו ימי הולדת, חגיגות מיוחדות, ימי נישואים ועוד... כמו כן אנחנו פועלים רבות עם וועדי עובדים, ארגונים ומקומות עבודה שונים ברחבי הארץ. אנחנו עושים ערבי שירה בציבור בצפון, שירה בציבור בתל אביב ובמרכז הארץ. 

ערבי שירה בציבור עם הזמרים שולי ומשה דיין במופע משולב בשיתוף הקהל. בהופעה בלתי נשכחת של שירים ישראלים טובים ואהובים, שירה בציבור וקריוקי בשילוב קליפים מדהימים. המופע מתאים לימי הולדת ומגוון אירועים ומגיל 9 -120. לכל שאלה או הזמנות אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר בטלפון: 050-5342-778